Evde temiz külotumu bırakmamış hepsine boşalmış

Evde temiz külotumu bırakmamış hepsine boşalmış

Evde duş almak için banyoya girdim herşey normaldi çıktım odama geçtim yerde külotum üst kısmına fışkırtmış öyle bırakmış anında çıkacağımı tahmin edememiş büyük ihtimalle anında ardından dedim dur şuna bakayım nerede diye takip ettim baktım tuvalette asılıyor direk daldım yanına korktu bağırdı dedim sıra bende bide ağzıma boşalt dedim

Şok oldum bunu yapacagı aklımın ucundan bile geçmedi. onları makinaya attım anında ardından kardeşim abla yemegim bitti dusa giriyorm diye sohbet etti . bende tamam gir dedimdiger çorabımı giymek için dolabı açtım eğer yoktuç kardeşimden şüphelenmeye başladım. banyonun deliginden kardeşime baktım oda ne giymiş ve 31 çekiyodu inanamadım eğer hosuma gitti.

birden kapıyı açtım kardeşim çık diye bagırdı. Ne yapıyosun utanmıyomusun dedim ağladı anneme söyleme diye sohbet etti bende tek sartım var istediğimi yapıcan dedim kabul etti bende soyunup girdim kardeşimi mutlu etmeliydim. sırtımı sabunla dedim oda tamam abla diye sohbet etti sabunlarken azıyodu bunu anlıyodum eğer onu beter edicektim. sütyenimi çıkardım o konusamıyodu siki tas gibi oluyor ne çeşitli ablan güzelmi dedim evet çok diye sohbet etti anında ardından elle istersen dedim elliyodu.

Yorum yapın